ANATIS s.r.o.  ©  2014 - 2020            |           Zásady ochrany osobních údajů

BOSKOVICE 

Navrhneme Vám novou kuchyňskou linku a vytvoříme její vizualizaci ve 3D

Projektant kuchyní a cenové nabídky

Kuchyňské studio – ANATIS interier v Boskovicích má expozici s reálnými kuchyněmi !  

Přijďte se k nám inspirovat  !

Martin Faltýnek

Kontaktujte mne ještě dnes, rád vám budu nápomocen s realizací vaší nové kuchyně.

Telefon:  +420 733 533 672           E-mail: kuchyne@anatis.cz

Navštivte naše kuchyňské studio ANATIS nebo se dohodneme telefonicky. Vyberte si co vám nejvíce bude vyhovovat.

Sen o nové kuchyni se lehce blíží skutečnosti s našimi službami:

Kuchyně navrhujeme pomocí špičkového počítačového programu a s přihlédnutím k dalšímu vybavení kuchyně. Při výrobě kuchyní používáme výhradně kvalitní kování firmy BLUM s doživotní zárukou. Stačí si jen přinést zaměřený půdorys Váší místnosti. Doporučujeme předem telefonicky domluvit termín schůzky s projektantem.

Náš projektant s dlouholetou zkušeností Vám v 3D programu navrhne a odprezentuje Vaši budoucí novou kuchyňskou linku. Tuto grafickou podobu včetně technických nákresů instalací dostanete při objednání kuchyně zcela ZDARMA. Pak už jen záleží na Vás, zda si novou kuchyňskou linku nainstalujete sami nebo využijete našich profesionálních služeb.

Provádíme odbornou montáž – zavěšení a vsazení kuchyňské linky, ZDARMA zabudování u nás zakoupených elektrospotřebičů a dřezů.

 

Budete-li si přát odnést a uchovat zpracovaný projekt Vaší nové kuchyně pro pozdější použití, dovolíme si Vám za tuto službu naúčtovat dle rozsahu a složitosti  1.500 - 2.500 Kč. Ovšem při pozdějším uzavření smlouvy o dílo Vám bude tato částka odečtena z ceny kuchyně.