ANATIS s.r.o.  ©  2014 - 2020            |           Zásady ochrany osobních údajů

BOSKOVICE 

Klasické kuchyně na míru

Nikdo z nás se jim nedokáže vzepřít. Sníme, zkoušíme zastavit čas. Rádi znovu a znovu prožíváme ty chvíle a kocháme se jimi bez konce...

Kuchyň zařízená nábytkem ve stylu klidné a současné elegantní KLASIKY přeje takovým sentimentálním výpravám. Umožňuje vytvoření nostalgické atmosféry plné vůně růží a lákavých delikates. Zamilujte si klasiku a pozvěte ji do své kuchyně. Odvděčí se Vám nestárnoucím nadčasovým půvabem, vždy bude elegantní a důstojná. Vnese útulnost a teplo rodinného krbu, jemné, uklidňující barvy a pocit bezpečí.

Nemusíte se však vzdávat novinek a moderní technologie. Zabudované do klasického nábytku budou funkční a důležité, ale přesto zůstanou v pozadí. Idylická nálada, kterou znáte z filmů a příběhů, jež Vám vyprávěla Vaše babička, se může objevit i u Vás v kuchyni.

 

Všechny uvedené typy kuchýní a mnohem více lze v rozmanitých sestavách realizovat ve vašem projektu nové kuchyně na míru. Naše kuchyně jsou vybaven výhradně kováním BLUM.

SENTIMA

Sentima je nábytek pro zákazníky, kteří hledají inspiraci v nejlepších vzorech, a zároveň uvítají atraktivní cenu. Pro ně jsme připravili linii nábytku skládající se ze 140 skříněk, které je možné spojovat do libovolných funkčních systémů. Linii Sentima tvoří 10 typů dvířek v klasickém provedení. Je tu také široká paleta individuálních doplňků – skla, pracovních desek, úchytek a ozdobných lišt. Pohodlné používání zaručují systémy zásuvek firmy Blum a dostupné doplňky – přihrádky do zásuvek, skříňky s výsuvnými policemi a koši nebo systém Magic Corner, umožňující funkční využití rohů skříněk. Sentima je dokonalý příklad nábytku, který nabízí vysokou kvalitu za rozumnou cenu.

klasika pro každého

ROYAL

pocítíte kvalitu dřeva

Královská jména nosí kuchyně nejvyšší kvality, vyrobené ze dřeva. Za dvířky 15ti klasických vzorů se skrývá nejnovější technologie, jako například systém tichého zavírání Blumotion, systém organizace zásuvek Orga-line, cargo koše do vnitřku skříněk či dokonalé závěsy. Kuchyně Royal, to je nejen více než 200 korpusů skříněk – to je také bohatství doplňků, například vitráží, pilastrů, ozdobných lišt, pracovních desek o různé barevnosti, ratanových elementů a neopakovatelných, jedinečných úchytek.

Kuchyně Royal jsou projektovány s myšlenkou na zákazníky, kteří si cení tradice.

Kompletní katalog v PDF ke stažení: