ANATIS s.r.o.  ©  2014 - 2020            |           Zásady ochrany osobních údajů

BOSKOVICE 

Moderní kuchyně na míru

Přestože současné paní domu již netráví přípravou jídel tolik času, jako tomu bylo před pár desítkami let, požadavky na moderní kuchyni stále stoupají.

Moderní kuchyně by měla být dokonale funkční, aby nám co nejvíce usnadnila práci, krásná, aby potěšila naše smysly, kdykoli vstoupíme do jejího interiéru, a samozřejmě také kvalitní, aby vydržela sloužit co nejdéle. Pokud jste příznivci jednoduchosti a funkčnosti je to ta pravá kuchyně pro Vás.

Může to být Vaše první kuchyň, ale může to být také Vaše vysněná kuchyň, s nemodernější tecnnologií. V kuchyni, která je dobře promyšlená, si každý člen rodiny vždy najde místo pro sebe. Je to především prostor k přípravě jídel, ale také místo pro rodinné rozhovory, společné strávení času i odpočinek.

Pronikání prostorů, které je charakteristické pro moderní interiéry kdy skříňka z kuchyně může být současně prvním kusem nábytku v obývacím pokoji. Tento nesnadný úkol se vyplatí svěřit do rukou odborníkům, nejenže navrhneme ideální variantu pro Váš byt, ale také do interiéru Vaší kuchyně mistrně zakomponujeme nové trendy, a provážeme barevnost kuchyně s ostatními místnostmi.

 

Nabízíme to nejlepší ze současných trendů. Nechte se inspirovat ve fotogalerii. Všechny uvedené typy kuchyní a mnohem více lze v rozmanitých sestavách realizovat ve vašem projektu: "nové kuchyně na míru". Naše kuchyně jsou vybaven výhradně kováním BLUM.

TRAFIC

Traffic nabízíme těm, kdo vítají kvalitu za přístupnou cenu. Moderní design, který navazuje na aktuální trendy, je teď dostupný všem. Více než 60 barev 13 typů dvířek může splnit i ty nejnezvyklejší požadavky.

Také v této kolekci jsou na výběr druhy prosklení, hliníkové rámky, lišty a dekorační nožky.

Hrajte si s formou a experimentujte s barvami.

moderní ekonomie

CAPITAL

Moderní design a materiály nejvyšší kvality – to je tajemství kuchyně Capital. Dvířka nábytku jsou vyrobena ze dřeva nebo jsou pokryta přírodní dýhou v jedné z 21 barev. Můžete si také vybrat z 16 barev laků, s vysoce lesklou i matovou konečnou úpravou.

Dostupnost 3 druhů skla umožňuje zařízení vitrín a široká nabídka skříněk dovoluje libovolné uspořádání kuchyně.

Díky bohaté nabídce úchytek a pracovních desek se Vaše kuchyně může stát skutečně individuálním interiérem.

vyšší standard modernosti

Kompletní katalog v PDF ke stažení: