ANATIS s.r.o.  ©  2014 - 2020            |           Zásady ochrany osobních údajů

BOSKOVICE 

Přírodní linoleum - MARMOLEUM

na  100%  jako příroda sama

Vítejte ve světě přírodního linolea Marmoleum® home

 

Marmoleum® home nabízí inspiraci ve vyváženém výběru barev kolekce nové generace. Přírodní linoleum v pásech dvoumetrové šíře vám pomůže vytvořit útulný domov.

Prezentace Marmoleum® home 

Sortiment  představujeme v samostatné prezentaci na stránkách výrobce www.forbo-flooring.cz.

 

Kompletní prezentace Marmoleum® home

Marmoleum® home je dar přírody

 

100% PŘÍRODNÍ SUROVINY| EKOLOGICKÉ |OBNOVITELNÉ | RECYKLOVATELNÉ  

 

Okouzlující, voňavé a nenapodobitelné jako příroda sama. Podstatou krytiny Marmoleum® jsou 100% přírodní obnovitelné suroviny. Smíchejte lněný olej, pryskyřici, vápenec a dřevitou moučku, obarvěte přírodními pigmenty, nalisujte na jutovou textilii a Marmoleum® je hotové!

 

Příroda především. Marmoleum® neobsahuje žádná aditiva ani přísady pro zlepšení vzhledu. Je v podstatě „zelené“ skrz na skrz. A když doslouží? Snadno se recykluje, protože je biologicky odbouratelné a může klidně začít svůj životní cyklus zase od začátku. Vezmeme-li v úvahu intervaly a také nízké náklady na údržbu, je Marmoleum® nejekologičtější pružnou podlahovou krytinou na světě.

Marmoleum® home odolá rodinnému životu

 

ODOLNOST |TRVANLIVOST |TOPSHIELD2 | KOMFORT | FUNKČNOST

 

Každý den Marmoleum® přivítá vaše kroky. Miluje bosé nohy, pro které je komfortní a příjemné s pocitem tepla. Na druhou stranu odolává dětským hrám, zátěži podpatků, šlápotám od bláta, kolečkové židli a pobíhajícím domácím miláčkům. Bez problémů ustojí rozlitou vodu, kávu i víno, rozsypanou mouku či rozbitá vajíčka.

 

V boji s nečistotami, skvrnami, škrábanci i opotřebením krytině Marmoleum® vytrvale pomáhá dvouvrstvá povrchová úprava Topshield2. Jako štít chrání Marmoleum® před každodenním provozem a dlouhodobě pečuje o barevnou stálost dekorů. Dvojnásobná péče o Marmoleum®, kterou obstarává Topshield2, celkově ulehčuje úklid a snižuje náklady na čištění. Marmoleum® funguje s vámi a trvale se něj můžete spolehnout.

 

> Přečtěte si více o povrchové úpravě Topshield2.

Jsme

PRODEJCE

Máte zájem o: