ANATIS s.r.o.  ©  2014 - 2020            |           Zásady ochrany osobních údajů

BOSKOVICE 

Povrchová úprava Topshield2

Funkční podlaha ve skutečném světě…

Realitou každodenního života podlahové krytiny je, že je používána i „zneužívána“ bez možnosti navrátit jí funkčnost předepsaným čistěním a údržbou, které ve skutečnosti nebývají prováděny přesně a včas.

 

Marmoleum® je známé dosahováním výborných výsledků na místech s vysokým provozem, kde je každodenní použití charakterizováno vysokými nároky na hygienu, odolnost vůči opotřebení a vyžaduje snadné čištění a údržbu.  

 

Marmoleum® a nový Topshield2

Dnes, s představovanou povrchovou úpravou Topshield2, získává podlahová krytina Marmoleum® nový rozměr. Topshield2 byl navržen tak, aby mohlo vzniknout Marmoleum®, které je připravené "k okamžitému použití" a nevyžaduje po pokládce žádnou dodatečnou údržbu nebo nanesení polymeru a je mnohem odolnější vůči ulpívání špíny, méně náchylné k opotřebování a má zvýšenou odolnost vůči poškrábání a skvrnám.

 

Zároveň je Topshield2 jedinečný tím, že je možné povrch opravit nebo oživit v případě poškození nebo po letech intenzivního používání. To vše tvoří podlahu, která vykazuje trvalý výkon a funkčnost po dlouhou dobu.

 

 

Dvojnásobná ochrana

Když byl v roce 2005 vyvinut Topshield, společnost Forbo ho představila s technologií dvou vrstev povrchové úpravy, která je pro Topshield charakteristická.

 

● První vrstva funguje jako základní nátěr, který je pružný a elastický. Základní nátěr je

   vytvrzen UV zářením a vytváří pevnou vazbu s povrchem linolea.

 

● Druhá vrstva je pevná povrchová úprava, která odpuzuje špínu a je odolná vůči

  poškrábání a skvrnám. U povrchové úpravy Topshield2 bylo vylepšeno složení obou

  vrstev a tentokrát je také druhá vrstva vytvrzena UV zářením pro ještě vyšší odolnost.

 

Nový Topshield2 vylepšil Marmoleum®, které je nyní „připravené k použití“ a nevyžaduje žádnou počáteční údržbu nebo aplikaci polymeru. Zároveň je Topshield2 jedinečný tím, že je možné povrch opravit nebo oživit v případě poškození nebo po letech intenzivního používání. Oživení nebo obnova podlahy může být také provedena jako částečná renovace.