ANATIS s.r.o.  ©  2014 - 2018            |           Zásady ochrany osobních údajů

Anatis Boskovice

projektované na míru

WPC je nový stavební materiál, který spojuje nejlepší vlastnosti dřeva a PVC – přírodní vzhled je zárukou vysoké estetické úrovně a současně díky obsahu PVC dosahuje tento materiál vysoké trvanlivosti s minimálními nároky na údržbu. Jeho použití je ideální ve všech exteriérech domů - na terasách, zahradách, u bazénů apod. WPC je materiál vysoce odolný vůči vodě, parazitům a slunci.

 

Jednotlivé materiály v nabídce různých výrobců a dovozců se liší v poměru dřeva a plastu a zejména ve druhu použitého plastu. Ten bývá zastoupen zejména těmito druhy - HDPE, PP a PVC. Praxe potvrdila, že nejlepší kvalitativní vlastnosti reprezentuje dřevoplast s použitím PVC (stejný materiál, který se používá pro výrobu plastových oken), který je vysoce pevný, má nejvyšší hustotu, nepraská a přitom je pružný a navíc nehořlavý. Dřevoplast ve složení 50% dřeva a 50% PVC má nejvyšší pevnost a odolnost.

 

Výhody našich teras:

> Složení materiálu potvrzené certifikátem  (dřevo 50% a PVC 50%).

> Rychlé dodávky materiálu přímo od výrobce.

> Zadání výroby desek na míru dle požadavku zákazníka.

> Výběr z několika barevných odstínů, designů a úpar povrchů.

> Materiál splňuje testy reakce na oheň pro tř. B – nehořlavý.

> Záruka garantovaná výrobcem.

> Snadná údržba, dlouhá životnost, nízká pořizovací cena.

Zhotovujeme venkovní terasy z WPC

 

Co to je WPC ? jeto komponentní materiál obsahující dřevo a plast

 

My pracujeme s pravým dřevoplastem (WPC), který obsahuje PVC. Podíl dřeva je maximálně 50%. Tento poměr matriálů záručuje odolnost, stabilitu a dlouhou životnost - neoxiduje, neměkne, nehoří.

Venkovní terasy

letní grilování s přáteli

Máte zájem o: